CIS ASME TÜV Thüringen Group CIS
CIS ASME TÜV Thüringen Group
 

Team

Hier vindt u ons Team in Essen. Het kantoor in Essen coördineert onze Authorized Inspectors, die U wereldwijd ten dienst staan.

CIS GmbH Consulting Inspection Services
Karolingerstr. 96
45141 Essen
Duitsland

Contacteer ons team in Essen voor assistentie en advies.


Telefoon:
Fax:
E-Mail:


+49 201-74 72 75-0
+49 201-74 72 75-29
service@cis-inspector.com

 

Service Center

Martina Taake
Manager Service Center

Telefoon: +49 201-74 72 75-13
E-Mail:
taake@cis-inspector.com

Sandra Pfeffer
Service Center
  

Telefoon: +49 201-74 72 75-14
E-Mail:
pfeffer@cis-inspector.com

Daniela Buchmann
Service Center / accounting
  

Telefoon: +49 201-74 72 75-15
E-Mail:
buchmann@cis-inspector.com

 
 

Managing Director

Dr.-Ing.
Dirk Kölbl
Authorized Nuclear Inspector Supervisor


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-11
koelbl@cis-inspector.com

Duits, Engel

 

     
 

Technical Director

Dipl.-Ing.
Sascha Wegener
Authorized Nuclear Inspector Supervisor


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-22
wegener@cis-inspector.com

Duits, Engels,Nederlands

 

     
 

Dipl.-Ing.
Michael Frohnert
Authorized Nuclear Inspector
Authorized Inspector Supervisor


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-12
frohnert@cis-inspector.com

Duits, Engels

 

     
 

Dipl.-Ing. / B.Sc. Syst.Eng.
Nevresa Frohnert
Authorized Inspector Supervisor


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-10
nfrohnert@cis-inspector.com

Duits, Engels, Bosnisch, Kroatisch, Servisch

 

     
 

Dr.-Ing.
Daniel Hüggenberg
Authorized Nuclear Inspector
Authorized Inspector Supervisor


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-17
hueggenberg@cis-inspector.com

Duits, Engels

 

     
 

Dipl.-Ing.
Wassim Khemakhem
Design Engineer
Authorized Inspector


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-20
khemakhem@cis-inspector.com

Arabisch, Frans, Engels, Duits

 

     
 

Dipl.-Ing.
Marcel Meronk
Authorized Nuclear Inspector Supervisor


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-24
meronk@cis-inspector.com

Duits, Engels

 

     
 

Dipl.-Ing.
Andreas Splinter
Authorized Nuclear Inspector Supervisor


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-0
splinter@cis-inspector.com

Duits, Engels

 

     
 

 
Tim Verresen
Authorized Nuclear Inspector Supervisor


Telefoon:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-0
verresen@cis-inspector.com

Nederlands, Frans, Engels, Duits

 

     
 

Matthias Froelich

Dipl.-Ing.
Matthias Frölich
Expert voor stoom/druktechnologie


Telefoon:
Mobil:
E-Mail:

 


+49 201-74 72 75-23
+49 151 20 33 16 54
matthias.froelich@tuev-thueringen.de

Duits, Engels, Nederlands

 

     
ASME Section VIII Division 1
Afdruk | Contact | Tel. +49 201 74 72 75-0 | service@cis-inspector.com ASME Facebook ASME Xing LinkedIn ASME

© CIS GmbH