Responsive image
Team

Hier vindt u ons Team in Essen. Het kantoor in Essen coördineert onze Authorized Inspectors, die U wereldwijd ten dienst staan.

CIS GmbH Consulting Inspection Services
Laubenhof 6
45326 Essen
Duitsland


Telefoon: +49 201-74 72 75-0
Fax: +49 201-74 72 75-29
E-Mail: service@cis-inspector.com

Contacteer ons team in Essen voor assistentie en advies.

Service Center

Cynthia Jansen
Serive Center

Telefoon: +49 201-74 72 75-13
E-Mail: jansen@cis-inspector.com

Sandra Pfeffer
Serive Center

Telefoon: +49 201-74 72 75-14
E-Mail: pfeffer@cis-inspector.com

Daniela Buchmann
Serive Center

Telefoon: +49 201-74 72 75-15
E-Mail: buchmann@cis-inspector.com

Managing Director

Dr.-Ing.
Dirk Kölbl
Authorized Nuclear Inspector Supervisor
ASME Xing LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-11
koelbl@cis-inspector.com
Duits, Engel

Technical Director

Dipl.-Ing.
Sascha Wegener
Authorized Nuclear Inspector Supervisor
ASME Xing LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-22
wegener@cis-inspector.com
Duits, Engels,Nederlands

Dipl.-Ing.
Michael Frohnert
Authorized Nuclear Inspector
Authorized Inspector Supervisor
ASME Xing LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-12
frohnert@cis-inspector.com
Duits, Engel

Dipl.-Ing. / B.Sc. Syst.Eng.
Nevresa Frohnert
Authorized Inspector Supervisor
LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-10
nfrohnert@cis-inspector.com
Duits, Engels, Bosnisch, Kroatisch, Servisch

Dr.-Ing.
Daniel Hüggenberg
Authorized Nuclear Inspector
Authorized Inspector Supervisor
LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-17
hueggenberg@cis-inspector.com
Duits, Engel

Dipl.-Ing.
Wassim Khemakhem
Authorized Inspector Supervisor
Certifying Engineer, EUR ING
LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-20
khemakhem@cis-inspector.com
Duits, Engels, Frans, Arabisch

Dipl.-Ing.
Marcel Meronk
Authorized Nuclear Inspector Supervisor
LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-24
meronk@cis-inspector.com
Duits, Engel

Dipl.-Ing.
Andreas Splinter
Authorized Nuclear Inspector Supervisor
ASME Xing LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-18
splinter@cis-inspector.com
Duits, Engel


Tim Verresen
Authorized Nuclear Inspector Supervisor
LinkedIn ASME



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-01
verresen@cis-inspector.com
Nederlands, Frans, Engels, Duits

Dipl.-Ing.
Matthias Frölich
Expert voor stoom/druktechnologie



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-23
matthias.froelich@tuev-thueringen.de
Duits, Engels, Nederlands

Dipl.-Ing.
Adam Gajewski
Authorized Inspector



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-16
gajewski@cis-inspector.com
Duits, Engel, Pools

Dipl.-Ing.
Alexander Zumloh
Expert voor stoom/druktechnologie
Authorized Inspector



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-19
Alexander.Zumloh@tuev-thueringen.de
Duits, Engel

Dipl.-Ing.
Frank Rojahn
Expert voor stoom/druktechnologie



Telefoon:
E-Mail:



+49 201-74 72 75-21
frank.rojahn@tuev-thueringen.de
Duits, Engel